ul. ks. Piotra Skargi 10, Grójec
 Izba Przyjęć - 48 664 92 00
Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna - 48 664 93 60
 Centrala - 48 664 91 00

Zapraszamy przyszłych Rodziców do udziału w zajeciach Szkoły Rodzenia "Dla Was".

Szkoła Rodzenia „Dla Was” powstała w 2010r. z inicjatywy Pana Prezesa NZOZ PCM mgr Sławomira Jagieły i jest własnością szpitala. Opiekunem i wykładowcą jest położna Wiesława Smogur.

Nasza Szkoła Rodzenia jest szkołą nowoczesną. Zajęcia odbywają się w komfortowych warunkach i tak, by przyszłe mamy mogły w nich z przyjemnością uczestniczyć. Prowadzimy zajęcia w małych grupach, w formie wykładów i warsztatów, co sprawia, że nuda u nas nie gości. Umożliwia to dyskusję, zadawanie pytań, wymianę poglądów, doświadczeń.

Uczestnictwo w szkole rodzenia zmniejszy niepokój i lęk rodziców, związany z ciążą, porodem i połogiem, ułatwi aktywne uczestnictwo w porodzie, pomoże bezpiecznie wejść w nowe role, role rodzicielskie. Strach i niepewność zostaną zastąpione przez radosne oczekiwanie na mające przyjść na świat maleństwo.

Nową rolę podejmiecie przekonani, że jesteście dobrze przygotowani.